Sitede Kitti Firması Hangi Ürünlere Yer Vermektedir?

Sitede Kitti Firması Hangi Ürünlere Yer Vermektedir?

Çocuk ve yetişkin aksesuarları üretmekte olan KİTTİ firması, özel tasarım ürünlerle sektörde yerini almaktadır. www.kitti.com.tr sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştiren köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşterilerine profesyonel anlayışla hizmet vermektedir. Yurt dışı ihracat alanında da adından söz ettiren KİTTİ firması, vizyonunu genişleterek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

 Sitede Müşteriler İçin Neler Sunuluyor?

 Aksesuar alanında birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz www.kitti.com sitesinde sadece toptan alışveriş imkanı sunulmaktadır. Toptan satışların online sistem üzerinde de yapılabildiği sitede KİTTİ firmasının kaliteli, tasarım ürünleri bulunmaktadır. www.kitti.com sitesinde kış ve yaz aksesuar ürünleri olarak kategorilere ayrılmış olup, seçeneklere kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

 KİTTİ Firmasının Diğer Markalardan Farkları Nelerdir?

 KİTTİ firması 1998 yılından beri sektörde adından söz ettirmektedir. KİTTİ firması, ülke ekonomisine katkı sağlamak amacının yanı sıra, müşterilerin ve çalışan memnuniyetini ön planda tutma misyonuyla temellerini atarak sektöre adım atmıştır. Firma kendi alanında vizyon olarak, kalite ve güvenden ödün vermeden, yenilikçi bakış açısıyla yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

 Sitede KİTTİ Firması Hangi Ürünlere Yer Vermektedir?

 Aksesuar alanında çocuk ve yetişkin kategorisinde farklı ürün skalası, tasarım çeşitliliğiyle birlikte www.kitti.com sitesinde yer almaktadır. Toptan satış yapılabilen sitede müşteriler, toptan şal, bere, atkı, kaşkol, panço, kulaklık aksesuarları bulunmaktadır. Kış kategorisinde yer alan toptan şal modaya uygun ürünlerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Yaz kategorisinde; hasır sapka, fötr, plaj havlusu, plaj çantası, saç bandı, tesettür mayo, bere, kasket, merserize, şort, maksi şapka yer almaktadır. www.kitti.com sitesinde online toptan şal veya diğer aksesuar ürünlerini güvenli alışveriş seçeneğiyle gerçekleşebilmektedir.

 Sitenin Ziyaretçilere Sağladığı Kolaylık Nedir?

 Site müşterine online satış imkanı sunmakla beraber, kolay uygulama arayüzüyle kullanıcının erişimini rahatlatmaktadır. Firma müşterilerine siteye üye olarak ya da demo girişiyle alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. www.kitti.com sitesinde

 Siteden Sipariş Verme Süreci Nasıl İşlemektedir?

 www.kitti.com sitesinde online sipariş alanında “hızlı sipariş” butonu müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Müşteri tarafından sepete eklenen ürünleri satın almanın farklı alternatifleri yer almaktadır. KİTTİ firması müşterilerine ürünleri depodan, kargo yoluyla, ambardan ya da sevkiyat imkanlarıyla teslim edebilmektedir.

Moda ve Yaşam