Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makineleri Tanıtımı ve Fiyat Bilgileri

Birçok insanın cevap aradığı en iyi saç kurutma makineleri nedir sorusunun cevabı doğal olarak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Fakat bütün kullanıcılar saç kurutma makinesi fiyatları ve profesyonel saç kurutma makineleri konusunda yeterince tecrübeli ya da bilgi sahibi olmuş değiller.
Bu makalede sizlere profesyonel anlamda saçlarınıza şekil kazandırmak ve olabildiğince hızlı saç kurutma amaçlı kullanılan profesyonel saç kurutma makineleri hakkında bahsedeceğiz.

Piyasadaki rakiplerine göre en iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi önerileri ile sizlere yol göstermeye çalışacağız.saç kurutma makinesi tavsiye

2021 Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi seçerken sizlere yardımcı olacak bilgiler vermeye başlamadan önce çok vakit kaybetmek istemeyenler için aynı zamanda doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi için de öneriler yapmak istedik.
Bu listede belirtmiş olduğumuz ürünler tercih edilenler arasında memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesine sahip olmak isteyen, saçlarına farklı şekiller vermek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alabilecekleri marka ve modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makineleri Hangileri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella hem 2700 Watt ile diğer makinelerden farklı olarak en güçlü saç kurutma makinesi olduğu için hem de Türkiye’de üretilmesiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en başında bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sırasında sonrasında ve destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi oluyor.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile sunulan bu makine geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından çıkıp farklılığını koruyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazı alırken tek düşündüren yönü ise fiyat yüksekliği olacaktır.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında ya da daha profesyonel alanlarda önemli markalardandır. Uzun yıllardır profesyonel anlamda saç kurutma makineleri üreten  Parlux de hala günümüzde bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Kalite bakımından üst düzey olan ve uzun kullanım sağlayan  bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılmaktadır.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç kurutma Makineleri Nereden Temin Edilir?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Tercih Edilmeli?

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Saç Kurutma Makineleri

En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

En İyi Saç Kurutma Makinesi Yorumlar

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Çevreden edinilen yorumların çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam