Netflix Platformunda Yer Almakta Olan Mank Filmi

Netflix Platformunda Yer Almakta Olan Mank Filmi

Netflix Platformunda Yer Almakta Olan Mank Filmi

2020 yılına ait olan Mank filmi siyah beyaz olarak çekilip, yayımlanan bir filmdir. Filmin siyah beyaz olması ise filmi önde çıkaran unsurlardan bir tanesi halindedir. Film tamamı ile siyah beyaz çekilmiş olmasından dolayı da posterlerinde de sadece siyah ve beyaz renkleri kullanılmıştır. Mank, 2020 yılına ait olup biyografik ve dram türleri arasında yer almaktadır. Film 2020 yılından bu yana toplamda 10 adet ödüle de sahip olmuştur. Film toplamda 2 saat 11 dakikadan oluşmaktadır. Film izleyici ile kavuştuktan sonra da Oscar ödüllerinde dahil olabilmek için bir takım çalışmalarda da bulunmuştur. Mank, sadece Netflix platformunda yer almakta olan filmdir. Film Netflix’in orijinal bir filmidir. Mank’ın senaryosunu Jack Fincher yazmıştır. 1990’lı yıllarda Mank’ı yazan Fincher filmi ancak 2019 yılında çekmiş ve 2020 yılında da yayımlamıştır. Netflix platformunda izleyiciler tarafında yapılmış olan değerlendirmeler baz alınarak %73 oranında bir beğeni yüzdesine ulaşmış olan filmdir.

Mank Filminin Konusu Nedir

Mank filminin yazılıp, çekilmiş olması ile ortaya çıkarmış olduğu film herkes tarafından çok beğenilmiş ve tebrik edilmiştir. Filmin konusu da filmin mükemmelliğine değecek derecede bir konu olmuştur. Mank, Herman Mankiewicz’in hayat konusunu filmde ele alıyor. Herman Mankiewicz’in hayat hikayesini konu edinmiş olan Mank filmi aynı zamanda “Yurttaş Kane” efsanesini de film içerisinde aydınlatmıştır.

Mank Filmine Nereden Erişim Sağlanabilir

Mank filmi orijinal bir Netflix filmidir. Filme Netflix platformu üzerinden erişim sağlamak oldukça kolaydır. Platform üzerinden erişim sağlamak için ise platforma bir üyelik ya da aboneliğin bulunmuş olması da şartlar arasında yer almaktadır. Netflix platformuna yapılan üyelik ve ödenen belirli bir ücret karşlığında hem platforma hem de Mank filmine erişim sağlanmış olacaktır. Ayrıca ücretsiz olarak Mank’ı izlemek için Netflix platformunun alternatifi olan sayfalara erişim sağlamak gerekmektedir. Bu sayfalara erişim sağlamak için ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile erişim sağlanabilir. Mank, Netflix platformu veya belirli internet sayfalarından izlenilebilecek olan bir filmdir.

Genel Kültür