Fenerbahçe De Keyifler Yerinde

Fenerbahçe De Keyifler Yerinde

Fenerbahçe de Keyifler Yerinde

Jorge Jesus sihirli değneğiyle hem taraftarların hem de oyuncuların kalbini kazandı. Sadece birkaç aydaki eylemleri, oyunculardan yönetime kadar tüm kulvarlarda zafer kazanmasını sağladı. Takımın oyuncularının onun liderliğine güvenerek maçlara çıktığı çok açık. Jesus, saha dışında ve sahada oyunun kurallarını değiştiren biri olarak görülüyor. Futbol yorumcuları işleri hızla değiştirdiğini söyledi. Bu yüzden onun sporda önemli bir etken madde olduğunu zaten bilmeliyiz.

Jorge Jesus, Brezilya ve Portekiz’deki yeni koçluk görevine önceki pozisyonundan önemli becerileri transfer ederek başladı. 15 Haziran’da teknik direktörlük görevine başladıktan sonra 12 ayrı transferle bambaşka bir takıma liderlik etti. Bireysel olarak yaptığı her seçim, koçluk kariyerinin başarısına katkıda bulundu. 11 maçlık lig sezonunun zirvesinde 34 golüyle fırtınaya öncülük eden Jesus ve Fenerbahçe var. Ek olarak, takımın Avrupa Ligi’nde 13 golü ve 14 puanı var ve bu da onları oyunlarının zirvesine yerleştiriyor.

Jorge Jesus yönetiminde son maçta UEFA Avrupa Ligi arenasında Ukrayna temsilcisi Kiev takımını Fenerbahçe yedek kadrosuyla rahat yendi. Başarılı teknik adam ilk 11’de Arda Güler’e forma hakkı verirken, Arda’da bu süreci golle süslemeyi başardı. Fenerbahçe böylelikle hem Türkiye Süper Liginde 1. Sırada bulunurken hem de UEFA Avrupa Ligi arenasında 1.sırada bulunuyor. Takımdaki atmosferin her geçen gün yeni transferlerin adapte olmasıyla beraber daha fazla iyiye gittiği biliniyor. Onwin giriş

Spor