Fatih Öztürk Takımdan Ayrıldı

Fatih Öztürk Takımdan Ayrıldı

Fatih Öztürk Takımdan Ayrıldı

Galatasaray’ın deneyimli file bekçisi Fatih Öztürk ile yolların ayrıldığı resmen kamuoyuna duyuruldu. Galatasaray’da Muslera’nın yokluğunda yedek kaleci olarak görev yapan Fatih Öztürk ile Galatasaray karşılıklı olarak sözleşmenin feshedildiğini duyurdu. Deneyimli file bekçi Akhisar spor kulübüyle Türkiye kupası şampiyonluğu yaşadıktan sonra Galatasaray’ın yolunu tutmuştu. Galatasaray’da beklentileri hiçbir zaman karşılayamayan Fatih Öztürk özellikle Inaki Pena’ın Galatasaray’a gelmesiyle gözden iyice düşmüştü. Gözden düştükten sonra bir daha kadro şansı bulamayan Fatih Öztürk ile yapılan görüşmenin ardından sözleşme feshedildi duyuruldu. Yıldız oyuncu kariyerine PTT 1. Lig ekiplerinden Bolu sporda devam etmesi bekleniyor. Fatih Öztürk’ün ayrılığından sonra Galatasaray’da İsmail Çipe ile yolların ayrılması bekleniyor.

İsmail Çipe İle Yollar Ayrılıyor!

Geçen yıl Kayseri sporda kiralık olarak forma giyen İsmail Çipe’nin bu yıl Galatasaray’da istenen performansı verememesi eleştiri oklarına maruz kalmasına sebep olmuştu. Yapılan açıklamada Fatih Öztürk’ün ardından İsmail Çipe ile de yolların kesin olarak ayrıldığı belirtiliyor. Böylelikle Galatasaray’ın kaleci kadrosu da kesinlik kazandı. Fernando Muslera ve Okan Koçuk yeni sezonda Galatasaray’ın dönüşümlü olarak kalesini koruyacak. Casino siteleri

İki kaleci arasındaki rekabeti ise her geçen gün daha fazla artıyor. Okan Koçuk ve Muslera rekabetinde Okan’ın ilk 11’de oynaması bekleniyor. Okan Koçuk’un başarılı performans Okan Buruk’u oldukça fazla düşündürüyor. Deneyimli file bekçisi Muslera’nın Okan’ın yedeği olarak kadroda olması beklenen olaylardan birisi olarak biliniyo.

Spor