Emirhan İlkhan Koptu Gidiyor

Emirhan İlkhan Koptu Gidiyor

Emirhan İlkhan Koptu Gidiyor!

Beşiktaş takımı, Torino’nun istemekte olduğu Emirhan İlkhan ismi ile yapmış olduğu görüşmelerden herhangi bir sonuç alamadı. Genç futbol oyuncusu vermiş olduğu kararlar doğrultusunda İtalya’ya gitmek istediğini açıkladı.

Emirhan İlkhan Torino’ya gitmek için artık gün sayıyor. İtalyan ekibinin 4,5 milyon Euro ile serbest kalma ücretini ödemesi üzerine transferini gerçekleştirmek istediği 18 yaşında olan oyuncu, Beşiktaş takımı ile artık yollarını ayırıyor.
Görüşmelerden Sonuç Çıkmadı!

Torino takımının teklifinin hemen sonrasında siyah beyazlı takım ve taraftarlar Emirhan’ın sözleşme şartları içerisinde iyileştirme çalışmalarına gitmek istedi. Fakat yine de yapılmış olan görüşmelerden bir sonuç çıkmadı.

18 Yaşında Olan Oyuncu İtalyan Ekibine Transfer Olma İsteğini Yineledi.

Transfer işleminin tamamlanmış olması halinde Torino takımı, Beşiktaş takımına toplamda 4,5 milyon Euro bonservis ücreti ödeyecek. Ayrıca tüm bunların yanı sıra olmak üzere Emirhan İlkhan’ın bir sonraki transfer işleminden de elde edilecek gelirin toplamda %20’lik bir oranı siyah beyazlı kulübe verilecek. Torino ile totalde 5 yıllık sözleşme imzalayacak olan 18 yaşındaki futbol oyuncusu, yıllık 600 bin Euro ücret alacak. Beşiktaş altyapısından yetişmekte olan Emirhan, geçen sezon içerisinde A Takım’da kendi şansını buldu. 18 yaşındaki oyuncu siyah beyazlı forma ile çıkmış olduğu toplam 12 maçta 1 gol attı. İlkhan’ın attığı bu gol ise bahis siteleri üzerinden de oldukça dikkat çekmişti.

Spor