Elazığspor’da 30 Futbolcu Kamp Kadrosunda

Elazığspor’da 30 Futbolcu Kamp Kadrosunda

Elazığspor’da 30 Futbolcu Kamp Kadrosunda

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig 1.Grup içerisinde mücadele edecek olan Elazığspor takımında, Erzurum’da yapılacak olan 2.etap kampı için kurulmuş olan aday kadronun açıklaması yapıldı.

TFF 3.Lig 1.Grup içerisinde yeni sezonun hemen öncesinde 2. etap kamp çalışmalarına Erzurum içerisinde başlamış olan Elazığspor takımında kamp kadrosu tamamı ile bir netlik kazandı. Teknik Direktör olarak görev yapmakta olan Ramazan Çelik isminin idaresinde yeni sezon hazırlıklarını 30 adet futbolcu ile sürdürecek olan bordo-beyazlıların kamp kadrosuna; kaleci olarak görev yapan Hakan Canbazoğlu da dahil edilmiş oldu. İlk etap kampında herhangi bir yer almayan tecrübe sahibi eldiven, ikinci etap kampı ile de takıma dahil olmuş olacak.

Elazığspor takımının 30 kişilik Erzurum kamp kadrosunun içerisinde; Yiğitcan Erdoğan, Mesut Saray, Hakan Canbazoğlu, A. Ertuğrul Öztürk, Hakkı İsmet Şimşek, Feyzullah Şahin Güneş, Ali Osman Döner, Eray Berk Yıldız, Ömer Faruk Sezgin, Cihan Canpolat, İzzet Topatar, Yiğit Kafkasyalı, Salih Polatdemir, Hamza Çelik, Yüksel Kayaalp, Fırat Ergün, Ahmet Ormanoğlu, Yağızcan Erdem, Cafer Tosun, M. İbrahim İşler, Abdullah İçen, Ensar Çavuşoğlu, Recep Yurdakul, Emre Akgün, İbrahim Akdaş, Hasan Ekici, Selim Enes Özeren, Ali Can, Emre Yıldız isimleri yer alıyor. Aynı zamanda 30 ismin yer almış olduğu ekibin de maç ve müsabakaları ile ilgili tüm detaylara bahis siteleri içerisinde de yer verilecek.

Spor