Çocuklara En Güzel Masalları Okuyunuz

Çocuklara En Güzel Masalları Okuyunuz

Sizlerde çocuklara en güzel masalları okuyunz. Masal oku sitesi ile birbirinden farklı çocuk masalları ve hikayeleri için web sitemiz üzerinden bir inceleme sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden birbirinden etkili okul öncesi çocuk hikayeleri ve masalları için hemen web sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Harika ötesi masallardan ziyade sadece çcouk masalları değil, aynı zamanda en ilginç çocuk fıkralları da okuyabilirsiniz.

Bayram gelmişti Şahin çok mutlu olmuştu çünkü en çok sevdiği boncuklu silahı alacaktı hemen babasından harçlık alıp boncuklu silah almaya gitti daha sonra arkadaşları ile birlikte oyun oynamaya başladılar Şahin çok güzel atış yapıyordu arkadaşları ona hayran kalmıştı günler bu şekilde geçerken babası Şahin’e bir masal ve hikaye anlattı şahit olması bir hikaye çok beğendi hemen o da arkadaşların anlattı arkadaşları Şahin’e nasıl böyle güzel atış yapıyorsun diye sorunca Şahin sırlarını masal olarak arkadaşlarına anlattı arkadaşları da bu masalı çok beğendiler ve artık onlar da boncuklu silah da çok güzel atışlar yapıyorlardı. Daha sonra bu masal ve hikaye atış yapamayan çocukları anlattılar

Özellikle bir zamanların ve ahlen okunan en meşgul Nasrettin Hoca Fırkaları ile mutlu vakitler geçilebilirsiniz. Sizlerde en güzel çocuk masallarından, çocuk fıkralalrına kadar herşeyi web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Ömer babasını çok severdi babasının işe gitmesini istemez hep yanında kalmasının isterdi çünkü babası ona masal ve hikaye anlatırdık Ömer masal ve hikaye dinlemeyi çok severdi fakat annesi ne kadar ben anlatayım dese de Ömer bunu kabul etmez babasını anlatmasını isterdi babası işe gittiğinde Ömer de arkasından gitti babası Ömer’i görünce gelmemesini gerektiğini söyledi fakat Ömer ağlıyordu ve gitmek istiyordu babası hemen onu yanına aldı ve iş yerine götürdü ömür bir iş yerini çok beğenmişti babasının çok güzel bir iş yaptığını düşünüyordum ve yanındaki arkadaşlara da babasından öğrendiği masal ve hikayeleri anlatıyordu Ömer o günden sonra babasının mesleğini yapmak istedi ve babasının mesleği ile gurur duydu.

Eğlenceli dakikalar geçilirken öğrenmenin en güzel adresi https://masaloku.com.tr/ sitesidir. Kaliteli ve eğlenceli çocuk masal ve hikayeleri için hemen web sitemizi incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Genel Kültür