Beylikdüzü Ulaşım Hizmetleri

Beylikdüzü Ulaşım Hizmetleri

İnsanların yaşamında en olmazsa olmaz olgulardan bir tanesi de ulaşım olgusudur. İnsanlar yürüyerek gidemeyecekleri yer için toplu taşıma araçlarını kullanabildikleri gibi kendi araçlarını da kullanıyor. Bunun yanı sıra belli dönemlerde de taksi ihtiyacı duyabiliyorlar. Bu durumda da son dönemlerde Beylikdüzü’da yaşayan bir kesim Beylikdüzü korsan taksi aracılığı ile istedikleri yere konforlu ve rahat bir biçimde ne zaman gereksinim duyarlar ise o zaman gidiyorlar.

Beylikdüzü Korsan Taksi Hizmeti

Beylikdüzü taksi korsan olarak adlandırılan taksiler resmi olarak taksi plakası olmayan taksilerdir. Bu nedenden ötürü de herhangi bir vergi ödemez ve taksi mevzuatına uygun olarak çalışmazlar. Bu bağlamda da İstanbul ili Avrupa yakasında bir ilçe olan Esenler’in sanayisi ile öne çıkan Beylikdüzü semtinde Beylikdüzü ucuz taksi arayan her kesim bu taksiler ile iletişime geçerek istedikleri yere çok daha uygun olarak giderler. 

Korsan Taksi Nasıl Çalışır?

Beylikdüzü korsan taksi iletişim numarasından arandığı zaman hemen kişi istediği bulunduğu yerden alınarak nereye gidecek ise oraya götürülür. Üstelik bakımı ve kontrolü yapılmış son sistem konforlu araçlar ile gerek mahalle içine, gerek ise İstanbul’un her yerine güvenli bir biçimde götürülürler.

Beylikdüzü yakın korsan taksi  arayanlar mevcut tüm bu bilgiler ışığında gereksinim duydukları her an firmamızdan hizmet alabilirler.  Bizimle iletişime geçmek isteyenlerin tek yapması gereken şey ise bize telefonla ulaşmaktır. 

Formun Üstü

Formun Altı

Genel Kültür