Antalyaspor, Yeni Sezon Öncesinde Ömer Toprak Transferini Duyurdu!

Antalyaspor, Yeni Sezon Öncesinde Ömer Toprak Transferini Duyurdu!

Antalyaspor, yeni sezon öncesinde Ömer Toprak transferini duyurdu!

Süper Lig ekiplerinden biri olarak yerini alan Antalyaspor, milli bir futbol oyuncusu olan Ömer Toprak oyuncusunu kadrosuna katmış olduğunu açıkladı.

Almanya ekiplerinden biri olarak yerini alan Werder Bremen ile sözleşmesi sona ermiş olan 32 yaşındaki Ömer Toprak, Antalyaspor’a tam anlamı ile transfer oldu. Bu transfer durumu da canlı bahis siteleri içerisinde söz konusu olan bir durum halinde yerini aldı.

Almanya doğumlu olan futbol oyuncusu, Leverkusen, Dortmund ve Werder Bremen gibi önemli kulüp isimlerinin formasını giymiş olması üzerine, ilk kez Türkiye’de bir takım içerisinde oynayacak. Daha önce de Üç Büyükler’in birçok kez talip olmuş olduğu ancak ne yazık ki transfer edemediği Ömer Toprak ismi, Antalyaspor ile toplamda 2 yıllık bir sözleşmeye imza attı.

Bremen ile olan sözleşmesi sona ermiş olduğu için bonservisi kendi ellerinde olan Ömer Toprak, toplamda 27 kez Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın formasını giymiş oldu.

Geçtiğimiz sezon içerisinde ise Bundesliga 2’de mücadelesini sürdürmüş olan Ömer Toprak, Bremen ile toplamda 21 maçta oynadı.

Spor