Al-Shabab, Aaron Boupendza Transferini Açıkladı

Al-Shabab, Aaron Boupendza Transferini Açıkladı

Al-Shabab, Aaron Boupendza Transferini Açıkladı

Ülkemiz içerisinde bir dönem boyunca Hatayspor takımı forması giymiş ve takımın formasını kendi üzerinde taşımış olarak yer alan Aaron Boupendza’nın yeni adresi bir son dakika haberi ile beraber belli olmuş oldu. Suudi Arabistan ekiplerinden sadece bir tanesi olarak kendi yerini almış olan Al-Shabab, Gabonlu gol oyuncusunu kendi kadrosuna kattığını da açıklamış oldu. Kulüp içerisinden yapılmış olan duyuru içerisinde Boupendza ile toplam bazda 3 yıllık bir sözleşme imzalandığı belirtildi.

Ülkemiz içerisinde bir dönem boyunca Hatayspor forması giyen Aaron Boupendza’nın yeni adresi belli oldu. Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Shabab, Gabonlu gol oyuncusunu kendi kadrosu içerisine katmış olduğunu da açıkladı.

Kulüpten yapılan duyuruda Boupendza ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

En son Al-Arabi forması giymiş olan Boupendza, Katar ekibi dahilinde olmak üzere toplamda 20 adet maçta 9 adet gol ve 5 adette asiste imza atmıştı.

Hatayspor’da Gol Krallığı

2020-2021 yılları sezonu içerisinde Hatayspor takımında forma giyen 26 yaşındaki yıldız futbol oyuncusunun kaydettiği golleri ile beraber adından sıkça söz ettirmişti. Boupendza, Hatayspor forması giydiği dönemde 36 lig maçında 22 gol kaydederek, gol krallığı kazanmayı başarmış ardından Al-Arabi’nin yolunu tutmuştu. Bu durumlara ise bonus veren siteler içerisinde de yer verilmişti.

Fenerbahçe Takımı İddiaları

Ülkemizde ismi sık sık transfer iddialarında yer alan Boupendza, son dönemde ise Fenerbahçe takımı ile beraber anılıyordu.

Spor